Kristo Ausmees: otsustavaid samme meeste tervisenäitajate parandamiseks on vaja täna teha

Kristo Ausmees: otsustavaid samme meeste tervisenäitajate parandamiseks on vaja täna teha

Meestele suunatud tervisefoorum seab eesmärgiks parandada meeste liikumis- ja terviseteadlikkust, muuta tervisega seotud hoiakuid ja tõsta kaugemas perspektiivis meie kõigi tervelt elatud aastate arvu.

Meeste terviseliikumine "Mehed liikuma 2010", meesteportaal mees.eu, Võru Maavalitsus, Võrumaa Spordiliit ja Kuperjanovi  Jalaväepataljon korraldavad 10. aprillil esimese Võrumaa  meestele suunatud tervisefoorumi "Mehed liikuma 2010".

Ürituse peakorraldaja Kristo Ausmehe sõnul on Võrumaa tervisefoorumi puhul tegemist esimese üritusega foorumitesarjast, mis toimuvad 2010.aastal Lõuna – Eesti maakondades läbiviidava projekti "Mehed liikuma 2010" raames. "Kui me täna ei tee otsustavaid samme meeste tervisenäitajate parandamiseks ja enneaegse suremuse vähendamiseks, siis pole meil 10 aasta pärast põhjust rääkida ka jätkusuutlikust ja edukast Eestist," lisas Ausmees.

Foorumil osalevad sõnavõtuga Võrumaa ettevõtja Aigar Pindmaa, Kuperjanovi Jalaväepataljoni kapten Henn Antson, Vanemuise teatri näitleja Hannes Kaljujärv ja Võrumaa Spordiliidu esindajatena Sixten Sild ja Merike Õun. Videoettekannetega esinevad Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Urmas Reinsalu, südamearst professor Margus Viigimaa ning dirigent ja saatejuht Tarmo Leinatamm.

Ürituse raames saab lisaks tutvuda põhjalikult uuenenud  Kuperjanovi Jalaväepataljoniga ning osaleda üllatustega seiklusmatkal, mis viiakse läbi Kubija metsas.

Lisainfo ürituse kohta

Üritusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada