urineerimise probleemid 15.09.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

surve on nii madal, et urineerimiseks tuleb istuda potile ja samas on sagedane soov urineerida nii päeval kui öösel. Eesnääre on juba pikemat aega põletikuline ja sel kevadel enda kontrollimiseks palusin uurida vähi võimalikkust. Võeti proovid, tulemus negatiivne, aga järsult halvenes urineerimine (kadus surve). Kuidas tegutseda seisundi normaliseerimiseks??
Lugupidamisega
Leonard

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Leonhard,
tuleks ravida eesnäärme põletikku ja võtta eesnääret lõõgastavat ravimit.
Ülo Zirel