uriinipidamatus 10.09.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 52- aastane naine. 3 aastat tagasi paigaldati mulle uriinipidamatuse tõttu ling. Peale seda ei olnud umbes aasta mingit leket, siis tekkis uuesti vähene pidamatus. Praegu olen probleemiga uuesti hädas, nagu enne operatsiooni. Kas aitaks uus operatsioon või oleks abi mingitest ravimitest?

Olen sünnitanud 3 last, teen vaimset tööd, uriinileke on tunda juba lihtsalt kõndimisel, ööseti ärkan vähemalt 2 korda tualetis.

Tänan Teid lugemast ja vastamast.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ravimitest pingutus-tüüpi pidamatuse korral kasu pole, aitab uus operatsioon.
Ülo Zirel