"Tunnen" neeru 04.06.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, ühel hetkel tunnen, et mul on vasakpoolne neer, ei valuta, uriin näib normaalne, kuid kummardades ja istudes asendit vahetades tunnen, et neer on olemas. Pakitseb pisut, kuid ei valuta. Oma teada pole ka kületanud (selles võib muidugi kahelda). Ei ole eriliselt suur vedelikutarbija, pigem allapoole keskmist.
Kas peaksin väga murelik olema? Mida soovitaksite?

Tänan

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
miks te arvate, et te just neeru tunnete? Miks mitte soolt või põrna või mingit kasvajat kõhus? Peaksite pöörduma siiski oma perearsti poole.
Ülo Zirel