pidev pissihåda 02.04.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 25 noor naine, ja juba viimased 3-4 nådalat vaevab mind vågagi ebameeldiv probleem-piev pissihåda. Kui istun paigal, pole asi nii hull, kuid liikuda ei saa enam yldse! kui yritan køndida, siis pean hoiduma alati tuoalettide låhedusse, 5-10 minutit køndimist, ja jålle wc! olen andnud vere ja uriiniproovid, køik olevat korras..palavikku ei ole, 36,0-36,2 valulikkust urineerimisel ei esine, seljavalusid pole.Arst arvas, et yliaktiivne toiminta, ja kirjutas tabletid,Detrusitol, 4mg, kuid abi pole neist saanud.
Kas probleem vøib liituda kuidagi nårvisysteemiga, stress, depressioon? Kui asi oleks fyysiline, oleks ju MIDAGIGI nåha uriiniproovist?..
Gynekoloogi vastuvøtul ei ole kåinud, kuid vøib ehk olla seos mingi gyn. probleemiga? Teisalta, vahekorras pole olnud 3 kuud, mis peaks vålistama selle vøimaluse?
Loodetavasti oskate aidata, lihtsalt ei jaksa enam niimoodi..
Tiia.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
soovitaks siiski günekoloogi poole pöörduda. Ka näiteks ainult tupeseen võib põhjustada urineerimishäireid, rääkimata sugulisel teel levivatest infektsioonidest.
edu,
Ülo Zirel