Pidevalt pissihäda 18.10.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen naisterahvas, uriiniproovid on korras, olen mõned korrad ka põiepõletikku põdenud, mis on välja ravitud, aga ikka käin liiga tihti pissil, nii päeval kui ka öösel, öösel umbes 4-5 korda ja see häirib magamist. Kunagi ammu ütles naistearst, et mul on lihtsalt ärritunud põis. Või on põhjus närvides? Mul on nii ärevushäire kui ka krooniline depressioon (võtan ka ravimeid - venlafaksiini ja klonasepaami). Kas saaks midagi ette võtta?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Jääb mulje, et teil on ärritatud põie sündroom. Günekoloog või uroloog määrab teile ravi. Soovitaks nt Driptanet. Dr Kadastik