Opereeritud eesnääre 07.10.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Operatsioon oli mitu aastat tagasi. Kord tehti see üle, öeldi, et põiekivid takistasid
kuse väljumist. On rida tõrkeid olnud,kuid ma ei ole läinud - ja pole ka nii lihtne
pääseda arsti juurde. Millegi pärast on mul mõned kahtlused, et areneb vähk. Teilt palun ainult üht - kas on mineid teadaolevaid märke selle saabmisest?
Olen vana mees ja ei karda teada. Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnäärme vähil pole eriomaseid kaebuseid/märke.
Kas perearst on ka kaugel? Alustage sealt!
Edu
Margus Punab