pikalt istudes hakkab vasak munand valutama 16.05.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Selline probleem siis, et kui ma pikemat maad autoga sõidan siis hakkab vasak munand valutama, kui püsti tõusen siis läheb valu üle ja kui natukese ajapärast uuesti pikemaks ajaks istuma jään siis hakkab uuesti valu pihta.See on just siis kui ma kaua autos istuma pean ( koolipingis sellist probleemi pole ).
Ise olen 17 aastane ja varem pole sellel alal probleeme olnud.

Tänud !

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
siis peaksite esmalt pöörduma perearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel