Pidev urineerimine 09.04.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, selline probleem, et viimased 1-2 aastat on olnud probleem, et käin 10 või enam korda ööspäevas urineerimas, uriini tuleb üsna palju, surve pole väga tugev, samas ka ei voola mööda säärt alla, mingeid märgatavaid valusi kuskil väga pole, olen 21 aastane ja väga aktiivne, sportlik. Mis võib olla probleemiks, mis tegema peaksin???

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõigepealt peaksite enda kohta koostama urineerimispäeviku ja seejärel tulema uroloogi vastuvõtule koos selle päevikuga. Nii vähese info põhjal nagu kirjas on pole teie haiguse täpne diagnoosimine võimalik.
Ülo Zirel