kramp 02.03.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on üks küsimus oma poisi kohta.
Me olime vahekorras ja kui ta orgasmi sai, siis ta ei saanud ennast umbes 3 minutit liigutada(käsi ja jalgu,), suu oli ka krampis. Siis hakkas üle minema vaikselt. Üle keha surises ka.(nagu siis, kui veri uuesti kehasse pääseb)
Me läksime haiglasse ja sea oli EKG ja vererõhk korras. Tema suguvõsas on muidu palju insulte olnud ja need tunnused oli muidu samad.
Muidu ta ei suitseta ja teeb sporti.
Ma tahaks teada, mis selle põhjustada võis, kuna arst seal ei öelnud põhimõtteliselt midagi ja ma olen väg mures

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
vanasti nimetati seda orgasmiks ja seda ei peetud haiguseks.
Ülo Zirel