Mure 27.02.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere dr. Ülo Zirel.

Minu mure selline: naistearst kirjutas mulle ja partnerile raviks Doxylan´i, peale ravikuuri aga on koguaeg pissihäda. Eriti hommikuti, kus põis lausa valutab sellepärast. Peale hommikust urineerimist valu pikapeale kaob. Tänu sellel murele teatas partner, et ta ei võtnud kogu ravikuuri ajal tablette (ei julenud öelda). Kas tegu on põiepõletikuga või tõesti ei olnud ravikuur efektiivne?
Olen üsna pabinas.
22. aastane neiu.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui teile mõlemale kirjutati ravi on ilmsesti tegemist suguhaigusega, mitte põiepõletikuga. Kui ravikuur on poolik ei pruugi see olla efektiivne.
Ülo Zirel