Bakterid 19.12.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mul oli kaks kuud tagasi neeruvaagnapõletik ja põiepõletik. Nüüd kaks kuud hiljem on mul uriinis bakterid. Olen saanud väga palju erinevaid ravisid ja bakter ei kao uriinist. Mul on ka palavik koguaeg 37-37,7 ja ei lähe kuidagi ära.

Kas see bakter võib mu organismile väga halvasti mõjuda? Uriini külv tehti mulle alles nüüd ja saan alles 10 päeva pärast teada, mis mul seda bakterit tekitab.

Murelik,
Liis

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Liis,
bakterid kuseteedes tekitavad põletikku. Põletik ei ole organismi normaalne seisund, seetõttu ongi teile määratud antibiootikume, mis hävitavad baktereid.
Ülo Zirel