torsio testis-milliseid vaevu tulevikus on oodata 28.05.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

pojal, 15 a.opereeritud nekroottinen testis.vasakult, parempoolne kinnitatud keertumise vältimiseks paari pistega.
Augustis pannakse testisprotees.
Kas on süüd muretsemiseks-kas hormoonide tasakaal on nüüd rikutud jne.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
arvan, et muretsemiseks pole põhjust, teine munand on alles. Südame rahustuseks võib ju hormoonide taset veres lasta kontrollida.
Ülo Zirel