kuidas pääseb Teie vastuvõtule 05.03.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen otsinud uroloogi juurde numbrit, pole kahjuks aga enne mai kuud lootustki, isegi mitte tasulisele vastuvõtule. Tunnen seljas valusid, käisin eile oma perearsti vastuvõtul, sunograaf näitas vasaku neeru paisu ja parema neeru ülekoormust. Söön nüüd no-špad, ikka närib, kivi ei olnud näha, oleks vaja lisauuringuid. Mida teha?
Lugupidamisega Tiiu

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Tiiu,
kui teil on valud, tuleks pöörduda haigla erakorralise meditsiini osakonda, kus uuringud tehakse kohe samal päeval ja vajadusel võetakse ka haiglasse raviks.
Ülo Zirel