veri spermas 02.03.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Avastasin pool aastat tagasi spermas verd. Esimesel korral oli veidi pruunikas, hiljem juba heledam.Vaevusi ei ole mingeid.Vahel on urineerimine aeglasem, võtab aega.Olen teadmatuses, millise arsti juurde peaks kõigepealt minema,kas uroloogi juurde? Kas on vaja perearsti suunamist? Elan väikeses alevis, uroloog on meil olemas. Külastaksin meelsamini uroloogi Tallinnas.Kuidas see võimalik oleks?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõigepealt peate ikkagi pöörduma perearsti vastuvõtule, kes vajadusel suunab teid eriala spetsialisti vastuvõtule. Tallinnas töötavate uroloogide vastuvõttude kohta saate vaadata internetist: meditsiin, haiglad.
Ülo Zirel