valud põiepiirkonnas 16.02.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Mu 80a. emal on juba mitu nädalat valu põiepiirkonnas ,kuna on ka kr. neerypõletik siis perearst kijutas ka rohud ,mis aga seekord valu ära ei võta. Uuringutel leiti et kusagil on vist kivi ja midagi oli ka neerus -haiglaväljavõttest arst eriti aru ei saanudki .Kas peaksin minema temaga nefroloogi või uroloogi vastuvõtule.Väga tihti käib pissil ,valuvaigisti ei aita ja ka ciprofloxacin.Või oleks mõttekas pöörduda EMO-sse Kohati on valu väga tugev ja kestab peaaegu kou aeg

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
valude ja kusekivi kahtluse korral oleks mõistlik pöörduda EMO -sse. Tsiprofloksatsiin on antibiootik ning ei ole mõeldud kivitõve raviks, ka ei leevenda see valusid.
Ülo Zirel