Eesnaha rebend vist... 07.02.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Selline piinlik teema, et olime naisega vahekorras, kui tundsin valu ja voodis oli verd, kardan et rebestasin oma eesnaha....arsti juurde minna ei soovi..kas on mingeid võimalusi koduseks raviks ja kui tõsine asi on?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
te ei peagi arsti juurde tulema, kui ei soovi. Haav paraneb ise ära kuni järgmise rebendini.
Ülo Zirel