Põiepõletikku pole, mis siis? 25.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on olnud viimase poole aasta jooksul peaaegu koguaeg põiepõletikuline haigus, õhtuti on vahest ka väike palavik, mida ma ei tunne. Perearst laseb muudkui uriiniproove viia, aga need on koguaeg korras. Millest selline asi veel tulla võib?
Olen naine, 27 aastane ja kardan väga juba lastetuks jääda.

Tänud

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui uriinikülvid on korras ei saa rääkida põiepõletikust. Võimalik, et teil on tegu mingi naistehaiguse, sugulisel teel leviva infektsiooni või kroonilise vaagnavalu sündroomiga.
Ülo Zirel