kas kuseteedepõletik? 17.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 2 kuud tagasi sünnitanud, pöördusin enda perearsti poole hädaga, et kõrvetav valu urineerimisel. Valu hakkab algusest lõpuni kui pissin, ja käin ainult kolm korda päevas. Perearst soovitas raviteedega ravida, sest toidan last rinnaga ja naistearsti juurde pöörduda, naistearsti juurde on pikk järjekord ja raviteed ei aita kuidagi. Nüüd on hakkanud verelaadset ollust tulema, aga see ei tule vist kuseteedest, äkki on selles asi et hakkasin tarbima rasestumisvastaseid tablette-Cerazette. Või peab siiski ootama ja naistearsti juurde minema kontrolli?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tundub, et tegu siiski mingi günekoloogilise põletikuga. Veelkord - kõik kusemishäired naistel pole kuseteede põletik.
Ülo Zirel