4 aastane laps pissib öösiti voodisse. 14.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere. minu nelja aastane tütar pissib öösiti voodisse, sageli 2-3 korda öö jooksul. perearst arvas et probleem on psühholoogilist laadi, kuna aasta tagasi läksin lapse isaga lahku ja kolisin teise linna. siiski kahtlen selles. õhtuti ei anna talle peale 18.00 juua eriti, kui siis lonksu vett tassi pähja. ja ikka pissib ta vahel kuni kolm korda alla. uriiniproov on olnud korras.

ette tänades, Airi.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
perearstil on õigus. Lugege ka varasemaid vastuseid: öine voodimärgamine, enurees.
Ülo Zirel