kasvaja 09.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere jälle,
oma eelmises kirjas unustasin mainida ,et kasvaja on põies.Lühidalt kirjutades siis kohalikus haiglas tehtud uuring põie proovitükist - väideti pahaloomulist kasvajat ,
teise haigla uuring-papilloom. UH -uuring kasvajat ei leidnud. Mis aitaks asjasse selgust tuua ? Kas kõik põiekasvajat puudutavad uuringud on võimalik Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ära teha ?

Tänan Teid !

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui asi on segane, tuleb uued proovitükid võtta. Kõike seda saab teha ka meie haiglas.
Ülo Zirel