Küsimus põie kohta. 01.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minu küsimus põie kohta, tekkis soovist ajastada ja kontrollida oma kusemise perioodilisust. Seoses kino/teatri/tööga (kaugliini bussijuht). Nimelt mulle tundub, et mõnikord tekib mul kole täis põie tunne juba ennem, kui mu põis tegelikult täis on, miks see niimoodi on? Ma loodan et mu jutt ei ole tobe. Kõike head aastaks 2008!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalik, et teil hakkab tekkima üliaktiivse põie sündroom või olete põdenud suguhaigusi või on teil eesnäärme põletik.
Ülo Zirel