43a mehel öine uriini pidamatus 01.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
küsimus on selline, et mu mehel esineb tugevas alkoholijoobes olles uriini pidamatus. Ta on nii kinnine inimene, et ta ei räägi ka võimalikest lisakaebustest, kuigi ma arvan, et tal neid on, sest leidsin ta kapist käsimüügis olevaid ja telekas reklaamitavaid tablette. Seljavalud ja põlvedevalud on ka sagedased, kuid ehk need tingitud spordist, kuna ta sõidab ka jalgratas. Samas lugesin ka eesnäärmevähi kohta ning ka seal on needsamad sümptomid ära toodud. Kas on põhjust muretsemiseks?
tänan ja head uut aastat.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
joobes inimene teeb sageli püksi, see pole uroloogiline probleem.
Ülo Zirel