peenise kuju 06.12.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere

mul on lapsest saati olnud allapoole kõverdunud peenis (erektsiooni ajal). lõdvas asendis ok. olen käinud varem ka uroloogide juures ja nad on katsunud ja mingeid plaate vms otsinud mis kuju võiksid mõjutada. nad ei leidnud midagi.
kas sellise sümptomi puhul on olemas operatsioone või ravimeetodeid kuidas saaks kuju normaalseks.

tänan

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
selle haiguse nimi on kaasasündinud peenise kurvatuur, mida saab operatsiooniga korrigeerida.
Ülo Zirel