Kusepõievähk 02.12.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Suur tänu vastuse eest.
Ma oleks väha huvitatud ikka võimalusest saada uus põis. Minul on diagoositud kusepõie eesseina-tipu kasvaja.
Oleks tänulik kui saaks informatsiooni kuhu ma peaksin põõrduma , et saada teada kas mulle on võimalik teha uus põis.

Jään vastust ootama.
Sirje

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
soolest uue põie operatsioone naistele tehakse Ida-Tallinna Keskhaigla ja meie, Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogiaosakonnas.
Ülo Zirel