Valus urineerimine 08.11.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20 a. neiu ja juba kolm päeva järjest on valus pissil käia, aga valus hakkab ainult lõpus ja siis natuke kipitab, temperatuur normaalne ja muid kaebusi pole. On see põiepõletik? Selge see, et pean nüüd terve rida analüüse tegema aga ees on nädalavahetus ja arsti juurde nii kiiresti ei pääse. Millega juba võiksin alustada ravimist?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalik, et on põiepõletik. Peaksite olema soojas, jooma rohkelt, eriti uriini hapustavaid teesid ja mahlu (leesika tee, jõhvika mahl).
Ülo Zirel