6a pissib püksi. 31.10.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

TERE KAS MA PEAKSIN MURETSEMA SELLEPÄRAST,ET MU 6A TÜTAR PISSIB PÜKSI.ERITI INTENSIIVNE ON SEE PISSIMINE KUI KÄIME KÜLAS.TA TARBIB VEDELIKKU KÜLLALTKI VÄHE KUID KÄIB NII TIHTI PISSIL JA TEINE KORD PISSIB PÄEVA JOOKSUL 3,4KORDA PÜKSI.KUIDAS MA SAAKS TEDA AIDATA JA TAHAME JÄRGMINE AASTA KOOLI MINNA .KUI SELLEKS AJAKS PISSIMISE PROBLEEM LAHENENUD EI OLE KAS PEAB PALUMA KOOLI PIKENDUST.TÄNAN.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
see on keeruline probleem ja kirja teel lahendust pakkuda võimatu. Peaksite tütrega pöörduma lastekirurgi vastuvõtule Tallinnas või Tartus. Lihtsalt oodata pole väga arukas tegu.
Ülo Zirel