Probleem 30.10.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Ma olen 48.a. naine ja minu probleem on selles, et kogu aeg on pöies selline tunne, et tahan urineerida, aga tuleb nii vähe. olen käinud günekoloogi juures, aga tema ütleb, et köik on korras. Milles on minu häda? Palun vastake mulle.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
mis tähendab "kõik on korras", kui teil on vaevused, mis sunnivad isegi internetist abi otsima?
Palun lugege minu eelnevaid rohkeid kirjutisi teemal põiepõletik, kusemishäired.
Ülo Zirel