Tihe urineerimine 30.10.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mureks on tihe urineerimine. Vahest käin 3-4 tunni tagant, kuid enamus ajast käin nii 1-2 tagant urineerimas.
Vahel on ka olukordi, kus olen käinud wc-s ning viie minuti pärast tunnen, et on vaja jälle minna. Hetkel on probleemiks ka väga pikaajaline kõhulahtisus, kuid kas need asjad saavad kuidagi omavahel seotud olla?
Urineerimisel valu pole, kuid väga tihti on tunne nagu põis oleks täiesti täis, kuid wc-sse minnes see nii pole. Alati midagi välja tuleb, aga mitte palju.
Kas Te selle põhjal oskate natukenegi aimata mis mul viga võib-olla või millise arsti poole peaksin pöörduma?
Ette tänades Miia

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Miia,
palun lugege eelnevaid vastuseid teemal põiepõletik, kusemishäired.
Ülo Zirel