Valu munandites 09.10.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 43a. mees. Viimased kuud tunnen aegajalt valu munandites. Valu ei ole pidev, ega ka lõikav ega torkav. Selline tuim, painav. Kompimisel valu ei suurene, paistetust vms. ei ole. Viimase kahe-kolme aasta jooksul on urineerimisel paar kord olnud valus kusejuhas, väjus verine klomp. Viimati tegin uriinianalüüsi augustis, kõrvalekaldeid ei esinenud. Elu ja töö on istuva loomuga. Kannan tihedalt liibuvaid aluspükse. Ehk sellest on tingitud see häiriv valu? Millegi muuga seostada ei oska. Suguelu regulaarne, alalise partneriga.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõige sagedasemaks põhjuseks on suguteede põletik. Peate pöörduma kas meestearsti või uroloogi vastuvõtule.
Ülo Zirel