kaasasündinud omapära? 04.05.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Poisil on 7 a. tagasi diagnoositud mõlemapoolne püelektaasia(kahtlustati megaureeterit),nüüd hakkab saama 18 a. vanaks,uriinis on mõnikord leitud veidi valku ja erütotsüüte.Kas on selles mõttes vajalik neere uuesti kontrollida?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kindlasti on vajalik, tavalise uriinianalüüsi alusel ei saa ju midagi tarka öelda.
Ülo Zirel