vaagnapõhja lihased 18.04.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Probleemiks on uriinipidamatus, kas Te oskate soovitada, milliseid harjutusi peaks tegema vaagnapõhja lihaste tugevdamiseks? Ja kui probleemi lahendada operatsiooniga, kas siis selliseid op-e teevad uroloogid või günekoloogid?
Ette tänades!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kirja teel soovitused pole kohased, neid tuleb teil ikkagi ise õppida ravivõimleja juhendamisel. Opereerivad pingutustüüpi pidamatust nii uroloogid kui ka günekoloogid.
Ülo Zirel