tere jälle 28.03.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

mul on nagu suguelundite areng seisma jäänud ja peenis ning munandid pole ilusti välja arenenud. need peaks edasi arenema, äkki peab arsti juurde pöörduma sellega? Mis te tahate õelda et need rohkem edasi ei arenegi?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui te tähelepanelikult minu eelmist vastust lugesite, siis seda ma just tahtsingi öelda.
Ülo Zirel