Põieprobleemid.. 14.03.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Poolteist nädalat tagasi algas järsku põiepõletik,pole aastaid juba põdenud.Olen 43-aastane naine.Valus pissida,sügelus-tunne.Kasutasin urosepti ja tegin sooje auruvanne kummeliga.Mingeid muid tervisehäireid ei esinenud.Kõik justkui möödas ja nüüd ärkasin öösel niiske-ja jahedustunde peale.Olin teinud voodisse......
Mitte tilgakese,vaid suure loigu.Ma ei tundnud mitte midagi.Vist 3-aastat tagasi olin haiglas,kuna olid põieprobleemid kinnipidamisega.Iga köhatus ja järsk liigutus - ja tilgad püksis.Mul tõsteti mingi "linguga"põit.Kas on nüüd midagi seotud sellega?Kas peaksin uroloogi poole pöörduma?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
see ei ole lingust tingitud probleem.
Ülo Zirel