Uriinis lima tükid 21.02.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 40 aastane naine.Olen juba kuu aega kõhuvalusid kannatanud.Kaks nädalat tagasi pöördusin perearsti poole selle murega.Senini pole perearstilt abi saanud,sest perearst väidab,et mu pissiproovil ei ole midagi viga,kuigi ma ise näen et uriinis on limatükid.Perearst ütles,et kui sa tahad,võid ultrahelis ära käia.Panin aja,sinna saan alles kahe nädala pärast minna.Olen väga mures,sest mu kõht valutab iga päev,ka öösel.Mul on kahe aastane ja kolme kuune laps, mul on üldse arstilkäik väga raske ja kui minu muresse suhtutakse väga loiult siis ma ei tea,mida teha ja kuhu pöörduda.Minu arust pole normaalne,kui uriinis on limatükid.Mis nõu teie mulle annaksite?
Tänan .

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui teil on kõhuvalu, peaksite pöörduma valvava haigla erakorralise meditsiini osakonda. Seal saab kiiresti vajalikud uuringud ja analüüsid tehtud.
Ülo Zirel