Ei tea mis viga on???? 31.01.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! olen 19a. neiu. Mul selline probleem millele vist ravi ei leidu. Alguse sai asi 2006a aprillis ja siiamaani. Sügisel läksin uroloogi juurde(sain tuttava kaudu aja) tehti igast teste ja kirjutati antibiootikumid välja. öeldi et kuseteedes on bakter ja need rohud ravivad välja. ok läksin koju,sõin siis nädal aega neid rohte ja mõtlesin, et nüüd kõik korras aga ei. Läks mööda kõigest paar nädalat ja jälle oli valu sees ja urineerides tuli ka verd. WC potist oli võimatu eemal hoida. Siis läksin pere arsti juurde-kirjutati mingid teised antibiootikumid. Ja nii käisin veel 3 korda ja ikka ja jälle uued antibiootikumid. nüüd kaks nädalat tagasi tegti uuesti proovid ja kirjutati kahed antibiootikumid välja. ühed olid neeed, mis algul kirjutas uroloog need olid berlocid ja teised olid mingid nõrgemad. nüüd siis ongi nii et berlocidi võtsin ära ja hetkel võtan neid teisi. Kuid tundub et need ei aita enam, sest valu on tagasi tulnud ja ajab tihti sirtsutama. Nüüd ongi siis nii et ei tea enam mida teha. Sest normaalne see igatahes pole ja Pärnu arstide juurde lihtsalt pole mõtet minna. Aaa ja mu ema näiteks rääkis et temal oli ka kunagi umbes taoline probleem. ja lõpuks sai ühe väga hea uroloogi alla, kes avastas, et asi oli neerudes ja kuseteedes. Nüüd on tal kõik korras. Loodan, et oskate head nõu anda.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
mina küll nii hea uroloog pole, et ainult teie kirja põhjal, ilma testide tulemusi teadmata midagi põhjapanevat suudaks arvata.
Ülo Zirel