Õine vajadus... 29.01.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

...urineerimas käia on ära tüüdanud.perearstilt saadud proovide vastused olid korras (uriin , veri).Vajadus WC-es öösel käia on reeglina iga kahe tunni järel.
Päeval ei ole asi ni hull,aga kui häda tuleb ja kohe ei saa minna ,siis on tilgad püksis ka.Kuna mul on praegu veel teine ravi,siis perearst momendil selle vastu ravi ei määranud.(Süda teeb lisalööke ).Kas selle jutu järgi on võimalik mingi diagnoos ja ravi määrata?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
väga segane jutt. Peaksite tegema enda kohta urineerimispäeviku - mis kell ja kui palju urineerisite, millal tuli püksi ja kui palju. Nii 3 järjestikuse ööpäeva kohta. Siis saaks juba midagi arvata.
Ülo Zirel