Paistes põis 23.01.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere !
Olen 22 aastane mees ja põis on paremalt poolt paistes natuke. Suguti ja munandid on natuke kuumad ning munandid liiguvad pidevalt ja on punased .Kas munandite liikuvus on normaalne koguaeg? WC käies urineerimisel nagu ei lähe põis korralikult tühjaks ka. Viimasel ajal on olnud ka palavik 37.0-37.2 . Silmad kipitavad ja on tundlikud. Milles võib olla probleem? Miks põis võib paistes olla?

Sooviksin küsimustele vastuseid.
ettetänades murelik

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
põis muutub katsutavaks ja vahel ka alakõhus nähtavaks , kui seal on ülemäära palju uriini, s.t. esineb kusepeetus. Noortel meestel esineb sarnast probleemi üliharva. Kui te arvate, et te põit tühjaks ei saa, peaksite arsti vastuvõtule pöörduma.
Ülo Zirel