peenise pikendamine 11.01.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on selline küsimus, et kas peenise pikendamiseks võib kasutada nii peenise venitus meetodit, kui ka ilukirurgiat, või peaks neist ainult ühe meetodi valima? Kui on võimalus otsustada mõlema kasuks, et tulemus oleks veelgi parem, siis millises järjekorras peaks toimima, et kumba protseduuri ennem läbida, kui see omab mingit erilist tähtsust?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei tegele peenise pikendamise ega laiendamisega, küll aga peenise proteeside paigaldamisega impotentsi raviks.
Ülo Zirel