lapse suguti 20.11.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Kas 10 aastasel lapsel peaks eesnahk üle suguti pea tulema või areneb see hiljem välja? On see normaalne, et tal on noku peaaegu kogu aeg kõva?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
eesnahk peab üle peenise pea tulema. Kui ei, siis on tegemist eesnaha kitsenemisega, mille ravi on kirurgiline. Teise küsimuse peale ei oska ma küll miskit kosta. Eks te peate poissi lastekirurgile näitama, kui on probleem.
Ülo Zirel