Analüüs 16.11.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 26 aastane noormees. Pöördusin arsti juurde, kuna mul vahest on urineerimine nats valulik. Valu siis on nagu peenises. Arst võttis analüüsid. elgus, et mul on Mycoplasma hominis ja Ureaplasma parvum. Mida need asjad endast kujutavad ja kui ohtlik see on? Kas see levib ka sugulisel teel? Kirjutati mulle välja ka ravim: Doxycyclinum.
Ette tänades 26 aastane noormees

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teil on tegemist sugulisel teel leviva infektsiooniga, mis põhjustavad meestel eesnäärme või kusiti põletikku.
Ülo Zirel