Probleem eesnäärmega 17.09.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mure selline,et kevadel tekkis tihe urineerimise vajadus iga väikese aja tagant. Käisin uroloogi juures ja tema soovitas mõningaid vitamiine, looduslikke kapsleid ja prostamiini kapsleid. Kasutasin neid ühe kuu ja suvel vaevused kadusid. Kuid nüüd on tihe urineerimise soov tagasi, millega võib tegu olla ja kelle poole peaks pöörduma?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ilmselt põete ägenemistega eesnäärmepõletikku. Peaksite pöörduma kas uroloogi või meestearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel