puudub surve 10.09.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 32 a.noormees. Viimasel ajal olen märganud ,et kusemisel puudub korralik surve võrreldes varasemaga . raputa palju tahad ja kui tilli püksi paned tulevad ikkagi tilgad pyksi, kuidagi ebameeldiv.
Kas selline probleem kaasnab eaga või hakkab juba mõni kurjem viga külge tulema.
Ettetändes Indrek

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Indrek,
noortel meestel on kusemishäirete kõige sagedasemaks põhjuseks eesnäärme põletik. Kui probleem häirib, peaksite laskma vastavad uuringud teha.
Ülo Zirel