Paistes munand 09.09.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 56 aatane.Ühel päeval hakkas vasak munand valutama ja nüüd nädala möödudes on ta juba hanemuna suurune.Munand on küllaltki valuline. Arsti poole pole pöördunud, arvasin et läheb ise üle. Spermas oli ka vere tükikesi.Mida teha?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ilmselt on tegu munandipõletikuga, mille ravi toimub antibiootikumidega. Peaksite ikkagi arsti poole pöörduma.
Ülo Zirel