Alarmpüksid 28.06.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Minu poeg on juba 8 aastane. Kuid juhtub siiski, et tal tuleb ette voodimärgamist. Olen kuulnud alarmpükste abistavast mõjust. Kus neid osta saab? Ise elan Pärnus.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Sisenege portaali kuivaks.ee, pöörduge sealse asjatundja poole ning siis saate täpse vastuse, kust neid Pärnus saab laenutada.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt