Põiele surumine 18.06.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on juba mitmendat päeva selline tunne, et nii kui põis kasvõi natuke täitub, pean kohe wc-sse minema ja siis tulevad iseenesest nagu pressid. Kogu aeg on väga ebameeldiv tunne, mitte valus. Rase ei tohiks olla, päevad just lõppesid elmisel nädalal. Mulle tundus, et natuke tuli mäda. Milles võib probleem olla ja kas apteegist saab selle vastu mingit abi?Ette tänades.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võimalik, et teil on mingi günekoloogiline põletik või põiepõletik. Tuleks pöörduda naistearsti või perearsti vastuvõtule.
Ülo Zirel