Ei tegi mis, aga valus ja paha 02.06.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kas nö. tihti põletikulised ja valulikud mandlid võivad tekitada eesnäärme põletikku (ravitakse juba pea aasta kuid ikka seis sama). Tihti on ka nö.urinerimine valus ja alakeha valutab kus põrgu värk (on esinenud ka veresegust uriini). suured valud said alguse sellest kui sai sõidetud rattarallil (ilma spets püksteta) ja tuul ja vihm ja kerge külmetus.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
mandlipõletikul ei ole mingit seost eesnäärmepõletikuga. Need on 2 erinevat haigust.
Ülo Zirel