valu urineerimisel 19.04.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 23 aastane mees.
Ma tunnen valu peenises urineerimisel ja peale suguühet. Kui katsuda, siis tundub, et sees on natukene tursunud. Peenise otsas on natukene punetav (seal, kust uriin välja tuleb) Asi on selles, et naisel, kelega ma elan on leitud uriini külves Echirichia Coli. Kas on võimalik, et ma sain temalt samasugust pisikut endale? Või see võiks mingi teisest asjast olla?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teil on ilmselt tegemist kusiti põletikuga e. uretriidiga. Tavaliselt põhjustab seda sugulisel teel leviv infektsioon või ka soolemikroobid kaitsmata anaal-vahekorra järgselt.
Ülo Zirel