uroloog 10.04.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Esitasin küsimuse ühes vales portaalis, nüüd kordan.
Hea tohter, mida ütlevad Teile näidud prostata mõõdud: 4,7*3,7 cm, struktuur kergelt inhomogeenne. Saadud kompuutertomograafia uuringult. Tehtud muul eesmärgil.
Olen kasutanud viimase nelja aasta jooksul kahe kuuri jagu Prostamoli, uroloogi näpuga uuring midagi olulist ei täheldanud. Pr. kasutasin, sest mingid märgid selle organi väsimisest ilmnesid. Öine urin.mitte alati, keskm. tihe päevane jne. Tänan ette!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
need prostata näidud ei ütle mulle midagi, sest 2 mõõdu järgi ei saa isegi eesnäärme suurust hinnata.
Ülo Zirel