põetud põletik 27.03.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 27 naine.
Põdesin 4 aastat tagasi põiepõletikku, millest antibiootikumi kuuriga võitu sain. Suuremate külmadega on põis ikka tunda andnud, kuid muidu probleeme(pidamatust) ei ole . Muret teeb hoopis selg, mis murdeeas valutama hakkas ja seni ajani öösiti valutab. Magada kannatab vaid teatud külje peal ja kägaras. Umbes 2 aastat on ka silmaalused turses ja paistetus ei kao enam õhtukski ära. Mida vähem magan seda rõõmsam välja näen. 7 - 8 tunnine uni on piin, mis lõpeb seljavaluga. Valu põhjuseks toodi kaasasündinud kõverus (röntgenipildilt), naistearst on kõik analüüsid teinud ja terveks tunnistanud (kasutan spiraali - 5 aastat). Uriin korras, valgeliblesid veidi palju. Külviproov on tegemisel. Minu perearst on nõutu ja abitu.
Oh kallis doktor, palun aita !

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei näe siin uroloogilist probleemi. Vaese kusepõie peale ei maksa kõiki ihuhädasid nuhelda. Kui perearst on nõutu, tuleks teid saata neuroloogi vastuvõtule seda selgroo kõveruse asja uurima.
Ülo Zirel